Компанія "Termousadka" була заснована в 2013 році і почала займатися оптовими поставками електромонтажного обладнання та виробів на українському ринку. З самого старту свого розвитку компанія зуміла завоювати довіру клієнтів і партнерів, ставши впізнаваною і процвітаючою дистриб'юторською компанією.

Інтернет-магазин termousadka.com.ua став наступним етапом розвитку компанії з метою організації дрібнооптових продажів товарів населенню. Наші кваліфіковані менеджери проходять спеціальне навчання з вивченням всієї номенклатури товарів, що реалізуються, і можуть надати якісний сервіс з консультуванням клієнтів щодо вибору продукції.

Компанія "Termousadka" співпрацює з великими регіональними супермаркетами і оптовими постачальниками, поставляє продукцію в будівельні компанії і роздрібні торгові точки. Для відстеження якості послуг, що надаються, і товарів постійно здійснюється взаємодія з клієнтами за налагодженими каналами зворотного зв'язку.

Наші особливості

  • Зручний і постійно поліпшуваний сайт
  • Даємо професійні консультації щодо товарів
  • Пропонуємо широкий асортимент електромонтажної продукції
  • Хочемо допомогти кожному клієнту

Цінності компанії

З самого старту своєї роботи магазин Termousadka дорожить кожним своїм клієнтом, ми не прагнемо продати продукцію за будь-яку ціну, і хочемо зробити клієнта задоволеним. Ми намагаємося допомогти кожній людині знайти те, що їй потрібно і бути максимально клієнтоорієнтованими.

Серед наших співробітників є багато технічно освічених спеціалістів, які завжди допоможуть з вибором необхідної продукції, проведуть професійну консультацію щодо сумісності виробів та вкажуть на основні помилки у використанні.

Стандарти якості роботи

Якість

Ми ретельно перевіряємо кожне замовлення і гарантуємо його якість

Швидке обслуговування

За необхідністю наші менеджери для уточнення деталей зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни

Вигідна ціна

У нас одні з найкращих цін на ринку на весь пропонований асортимент

Що замовляли, те й отримуйте

Не буде жодних сюрпризів при отриманні товару. Кожна відправлена позиція перевіряється, відповідає зазначеній ціні та опису.

Гарантія надійності

Стежимо за якістю. Браковані та неякісні товари, що не відповідають технічним нормам, не з'являються у нас у продажу.

Реєстраційні документи ТОВ "ТЕМА ТУЛС"

Виписка про державну реєстрацію

Реквізити ТОВ ТЕМА ТУЛС

Виписку з реєстру платників єдиного податку на прибуток

Довідка з ЄДРПОУ

Нам довіряють

ТОВ НВО "Вертикаль"
.
ПАТ "Укрнафта"
.
ТОВ "ДТЕК"
.
LEDLIFE
.
Варіант Агро Буд
.
ТОВ "Карат лтд"
.
ТОВ ПК "Індастрі"
.
ПАТ "Укртелеком"
.
Концерн ETI
.
КАРАВАН Megastore
.
Агроіндустріальний холдинг МХП
.
Група компаній "Епіцентр К"
.
АТ "Трест Житлобуд-1"
.

Відгуки про нас

Нам приємно отримувати позитивні відгуки на свою адресу, але також бувають відгуки з рекомендаціями щодо поліпшення сервісу, до яких ми прислухаємося і беремо до уваги. Кожен Ваш відгук дає нам підказки, в якому напрямку розвитку нам варто зробити особливий упор.

Товар додано до списку бажань
додано у порівняння