Силові кабельні наконечники

Силові кабельні наконечники застосовуються для підключення силових кабелів, якими протікають великі струми. Для якісного передавання електроенергії такі наконечники мають забезпечувати якісне з'єднання кабелю безпосередньо з самим наконечником, а також із контактним майданчиком шин або клемних колодок обладнання. Якщо з'єднання буде неякісним, місце контакту може перегріватися і спричиняти загоряння ізоляції.

Кабельна арматура

Технологія виробництва термоусаджуваної трубки

Якщо описувати двома словами, то процес виробництва термоусадочної трубки складається з трьох етапів. Весь цикл виробництва містить ще безліч додаткових процесів, які впливають на підсумковий одержуваний продукт. Якраз нюанси і додаткові процеси дають змогу отримати при виготовленні в три основні етапи абсолютно різні продукти.

Термоусаджувальні матеріали CYG

Опресовування кабельних наконечників гідравлічним пресом

З моменту винаходу гідравлічних пресів, їх стали дуже активно використовувати в промисловості. З їхньою допомогою можна досить просто робити обробку металу, яку неможливо зробити ручним інструментом. За допомогою гідравлічних пресів можна гнути, штампувати, видавлювати профілі, обробляти пластики, фанеру та інші матеріали. Гідравлічний ручний прес також застосовують під час монтажу силових кабельних ліній для обтиснення кабельних наконечників.

Обтискний інструмент

Прес-кліщі для опресування кабельних наконечників

Під час проведення електромонтажних робіт дуже важливо зробити якісне електричне з'єднання проводів з обладнанням, яке не обірветься і не викличе неполадок під час протікання великих струмів під час навантажень. Щоб уникнути можливих неприємностей, дроти перед підключенням готують за допомогою опресування їх спеціальними наконечниками. Для обтиснення наконечників застосовують прес-кліщі.

Обтискний інструмент

Як вибрати кліщі для обтиску кабельних наконечників і як ними користуватися

Під час прокладання кабельних ліній завжди потрібно з'єднувати кабелі між собою або підключати їх до клем обладнання. Для надійного з'єднання кабелів між собою використовують кабельні гільзи, а для надійного підключення до клем застосовують кабельні наконечники, які необхідно обжимати спеціальним інструментом.

Обтискний інструмент

Як правильно вибрати кабельну стяжку

Кабельні стяжки дуже зручні у використанні і мало хто може зараз уявити собі проведення монтажних робіт без використання кабельних стяжок. Здебільшого основна проблема використання стяжок полягає в їх правильному виборі, де потрібно враховувати довжину і ширину стяжки. Якщо з довжиною питання можна розв'язати використанням декількох стяжок, то з максимальним навантаженням уже складніше.

Кабельне кріплення

Визначення якості кабельних нейлонових стяжок за зовнішніми ознаками

Простота і зручність монтажу кабельних стяжок дає змогу дуже швидко проводити роботи із закріплення різних виробів, але всю цю простоту і швидкість роботи можуть зіпсувати неякісні стяжки. Проблема полягає в тому, що вони можуть виявитися дуже крихкими, що призводитиме до зламу і розтріскування навіть на етапі затягування стяжки. Але є кілька варіантів визначення якості за зовнішнім виглядом.

Кабельне кріплення

Чому ламаються кабельні стяжки і як цього уникнути

Іноді кабельні стяжки в процесі використання починають тріскатися, що відразу псує всі плати зі швидкого кріплення різних виробів. Не завжди можна візуально визначити якість стяжок і про таку проблему дізнаєшся вже за фактом, у процесі використання. Є кілька причин, чому кабельні стяжки стають крихкими.

Кабельне кріплення

Застосування кабельних вводів (гермовводів), типи та класифікація гермовводів

Кабелі прокладають не тільки кабельними трасами, де вони акуратно укладаються в кабельних каналах, коробах або просто лежать на полицях. Обов'язково є місце введення і виведення кабелю. Як правило, це розподільні щити і шафи, пульти управління і просто проміжні розподільні коробки, звідки кабелі йдуть на різне обладнання і верстати.

Кабельне кріплення

Відмінності кабельних вводів PG від MG

Для герметизації введення кабелю в різне обладнання застосовують кабельні вводи з PG, M і MG різьбленням. Зовні їх можна розрізнити тільки за кольором і матеріалом, але для правильного вибору потрібно знати про них трохи більше інформації.

Кабельне кріплення
Товар додано до списку бажань
додано у порівняння